Voetverzorging 2

Van woensdag 29 januari 2025 t.e.m. woensdag 21 mei 2025

Heeft plaats op:

Woensdag van 18:15:00 tot 22:00:00

Aantal lesuren: 60

Prijs lesuren: 90 euro

Lokaal: Pedicure - 3e verdieping

CVO Groeipunt in Koevliet
Koevliet 2
9240 Zele

Info

Lesinhoud

Intensieve training voetverzorging


In deze module leer je specifieke verzorgingstechnieken toepassen in het kader voetverzorging en ook de behandeling aanpassen. Communicatievaardigheden en deontologie worden in het kader van het ontvangen van de klant bijgebracht.


In deze module leer je een behandelingsplan opmaken en het zelfstandig uitvoeren van een aangepaste voetverzorging bij klanten.


Je draagt voor deze module een witte schort die je kan aankopen op het secretariaat

Voetverzorging bestaat uit:

1ste semester:

  • Voetverzorging 1
  • Verbandtechnieken

2de semester:

  • Intensieve training voetverzorging
  • Begeleidende nageltechnieken en esthetische behandeling van de teennagels: gellak
  • Wellness in de voetverzorging: SPA en aroma

Je volgt 2 avonden les per week, 1 schooljaar

Inschrijven:

Om het complete traject van voetverzorging te doen op 1 schooljaar schrijf je je in voor deze 4 modules :

  • Voetverzorging 1
  • Verbandtechnieken
  • Begeleidende nageltechnieken en esthetische behandeling van de teennagels: Gellak
  • Wellness in de voetverzorging: SPA en aroma

Van zodra je de module voetverzorging 1 succesvol hebt afgewerkt kan je inschrijven via school voor de intensieve training.


Belangrijk: Onder voorbehoud is het na de modules van voetverzorging niet meer mogelijk om gespecialiseerde voetverzorging te volgen in afwachting van de ontwikkeling van het KB.

Je moet geslaagd zijn voor voetverzorging 1 om te kunnen deelnemen aan voetverzorging 2.


Je beschikt over een basiskennis Nederlands

Elke les op klanten wordt geëvalueerd. Op het einde van deze module wordt er een praktische proef op klanten afgenomen betreft alle geziene technieken.

Cursisten die succesvol geslaagd zijn voor voetverzorging 1.

Alle materialen zijn op school aanwezig, er dienen enkel kleine zaken aangekocht te worden zoals: schort, handdoeken, kleenex, watten etc.

Je zal een aantal modellen moeten voorzien. De leerkracht helpt je de nodige modellen te vinden. Klanten betalen voor de geleverde diensten.

Wij werken met het leerplatform "moodle". Na inschrijving ontvang je van ons via mail jouw logingegevens hiervoor. We helpen je de eerste stappen via dit platform te zetten.

Lesmomenten

MDWDVZZ
VM       
NM       
AV       
Materialen Aantal Eenheidsprijs Prijs
Cursusgeld 1 10 euro 10 euro
Totaal: 100 euro
Indien de maximumfactuur (maximum bedrag inschrijvingsgeld = € 300) van toepassing is, wordt dit verrekend in de volgende stap.
Voor attesten of verminderd inschrijvingsgeld, moet je contact opnemen met het secretariaat.